סוכך לעסק

סוכך לעסק הינו מוצר פשוט למדי, בעלויות די נמוכות באופן יחסי, אך יחד עם זאת, סוכך לעסק הינו מוצר המגיע עם תמורה רבה במיוחד עבור בעלי העסק וכך גם עבור לקוחות העסק. סוכך לעסק שלכם ישמש לא רק כ- מחסה מפני השמש היוקדת בימות הקיץ החמים, הוא ישמש גם כ- מכסה מפני הגשם בימות החורף האפורים. סוכך לעסק שלכם יהווה תוספת נעימה ואסתטית מבחינה ויזואלית לבית העסק, בחזית שלו, דבר אשר ישפיע באופן חיובי על הלקוחות שלכם, יעודד אותם להכנס אל בית העסק ולפתח כלפיו רגשות חיוביים, דבר אשר יהווה קטליזטור בעת תהליך הרכישה.

סוכך בכניסה לעסק

עיצוב המשרד או בית העסק מהווה השפעה מהותית על מצב העסקים, והנתון הזה הוכח כבר מזמן. הוספת סוכך לעסק שלכם יוכל לשדרג את חזית בית העסק באופן ניכר.

יתרון משמעותי נוסף הטמון בהתקנתו של סוכך לעסק בא לידי ביטוי בשטח הפרסום אותו אתם מקבלים לגמרי בחינם, בין אם תרצו לקדם עסקים אחרים, ובין אם תרצו להשתמש בסוכך לעסק שלכם כשלט כניסה לעסק עצמו, הרי שהרווחתם שטח פרסום לגמרי בחינם.

התקנת סוכך לעסק

התקנה של סוכך לעסק מצריכה התערבות של אנשי מקצוע, ובדיוק לשם כך אנחנו כאן. חברת "אלי סוככים" הינה חברה המספקת פתרונות הצללה מכל הסוגים. אנו נוכל להתאים לכם את הסוכך המתאים ביותר לבית העסק שלכם, כך שתוכלו ליהנות מסוכך לעסק תוך כמה שעות ספורות, והלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מבית עסק אסתטי ומזמין הרבה יותר.

חברת "אלי סוככים" פועלת כמעט עשרים שנה בתחום והרוויחה מוניטין של אחת החברות המובילות בתחומה. בין השירותים אותם אנו מספקים, אנו מעניקים שירותי ייעוץ והכוונה בדבר בחירת סוכך לעסק אשר יותאם באופן אישי לצרכים והרצונות שלכם. בנוסף, תוכלו ליהנות מתכנון הנדסי אשר יבטיח את הבטיחות והיציבות של סוכך לעסק אותו נתקין לכם.

החברה עוסקת ביבוא ובשיווק מגוון רחב של סוככים ברמה הגבוהה ביותר, כך שאצלינו תוכלו ליהנות ממגוון עשיר ואיכותי במיוחד של סוככים מסוגים ומדגמים שונים, ותוכלו, יחד איתנו לבחור סוכך לעסק שיתאים בדיוק לצרכים של העסק ושל הלקוחות שלו.

יתרונות

כמעט כל בית עסק עשוי להיתרם מסוכך בזכות יתרונותיו:

  • נוחות מרבית ללקוחות הממתינים בתור.
  • כניסה נוחה ומזמינה לבית העסק.
  • מרחיב את השטח העומד לרשות הלקוחות.
  • סוכך ממותג משמש כשטח פרסום ומעניק שילוט בולט ושובה עין.
הטיפ שלנו טיפ:

מעוניינים להתייעל לחסוך בעלויות? רכשו סוכך! בנוסף לנוחות רבה יותר לכם וללקוחות בהמתנה בתור או בכניסה לבית העסק, הפחתת קרינת השמש תאפשר לכם לחסוך בעלויות המיזוג!

קטלוג מוצרי סוכך לעסק לבחירה

שאלות נפוצות

למה משמשים סוככים בבתי עסקים?

מטרת הסוככים עבור לקוחות עסקיים, היא להעניק הצללה בשטח החיצוני של העסק, כמו לדוגמא בדוכנים של מזון או של סחורה אחרת, ולאפשר ללקוחות לחכות בנוחות אם קיים תור בחוץ.

בנוסף לכך, ישנם בתי עסק הנעזרים בסוככים כדי לסגור שטחים חיצוניים או פתוחים בימות החורף, כדוגמת סגירה בבתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים ועוד. לבסוף, הסוככים משמשים גם שטח פרסומי, וניתן לעצב אותם מבחינה גרפית, ולהדפיס עליהם לוגו או מסרים שיווקיים.

אלו סוגי סוככים קיימים ומומלצים לבתי עסק?

סוגי הסוככים המוצעים לבתי עסק מגוונים לפחות כמו אלה שנרכשים על ידי אנשים פרטיים. תוכלו לבחור בין סוככים קבועים, לבין סוככים מתקפלים, ביניהם: סוככי זרועות, מסילה, מרקיזה וסוכך לחלון.

כמו כן, קיימות אפשרויות לסגירת חורף באמצעות סוככים כדוגמת סוככי מסילות מתמשכות וסוככי מסך. אנו ב"אלי סוככים" נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי על מנת להתאים את הסוכך שיענה על צרכי העסק שלכם באופן מיטבי.

האם כל סוכך מאפשר עיצוב של שילוט פרסומי על גביו?

בהחלט כן! אנו מציעים לכם עיצוב בהתאמה אישית, הכולל שילוט ומיתוג שיכולים להופיע על כל אחד מסוגי הסוככים, על מנת לקדם את העסק. שילוט על גבי הסוכך בבית העסק, מאפשר לכם לקבל שטח פרסומי נוסף, שמסייע להעלות את מודעות הלקוחות לקיומו ולשירותים וסחורות המוצעים בו.

האם ניתן לחדש סוכך שהתיישן?

בוודאי! אנו מציעים גם שירות של חידוש ותיקון לסוככים. אם אתם מתכוונים לקנות כיום סוכך חדש, חשוב שתדעו כי תוכלו לנקות ולתקן את הבד ואת הקונסטרוקציה שלו בעתיד, במידת הצורך.

במידה ויש לכם סוכך קיים ואינכם מעוניינים להשקיע ברכישה, עומדת לרשותכם האפשרות לשפצו, על ידי החלפת הבד וחידוש השילוט, וכן באמצעות החלפת רכיבים, ניקוי ותיקון המבנה שלו.

נציג שירות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

חזור למעלה