תריסים ונציאניים

תריסים מהווים מרכיב חשוב בפתחי הבית, ויש להשקיע בהם מחשבה יתרה. ככלל, מומלץ מאוד להתקין תריסים בחדרי השינה הדורשים החשכה מלאה וגם "באזור הציבורי" של הבית (מטבח – אוכל – מגורים) על מנת לקבל פרטיות, בטחון והצללה נאותה למניעת התחממות לא רצויה של פנים הבית.

להלן פתרונות נפוצים להצללת פתחים. בשנים קודמות תריסים היו עשויים בעיקר מפלסטיק ועץ, היום אלומיניום משמש כחומר העיקר לייצור התריסים.

האלומיניום אטום לרוחות לשמים ורוחות, נוח לעיבוד ואינו נוטה להחליד, כל אלה הפכו את האלומיניום מתאים לייצור תריסים. קיימים עוביים שונים של דופן השלב הקובעים את מידת המיגון אותו מספק התריס. בנוסף, קיימים שלבי אלומיניום מוקצפים אשר אינם מספקים מיגון אך הם קלים ומבודדים תרמית.

באלי סוככים קיימים מבחר סוגי תריסים לבחירתכם כגון תריסים ונציאנים, תריסי גלילה, תריסי רפפות ועוד מגוון רחב של תריסים. בשלל גוונים…

סוגי תריסים קיימים בשוק

תריסי גלילה – תריסים נגללים לתוך ארגז עליון בעזרת מנוע חשמלי או רצועה ידנית. תריסים אלו מאפשרים כניסת אור מלאה כשהם מורמים והנו ברמת מיגון גבוהה. לעומת זאת תריסי גלילה אינם מאפשר שליטה על כמות האור.

תריסי רפפות – תריסים אלו בנויים משלבים מתכווננים ידנית אשר נמצאים בתוך כנף הזזה או ציר תלוי באופן פתיחת חלון הזכוכית. תריס זה מאפשר שליטה נוחה בכמות האור הנכנס וכן כניסת אור טבעי לא ישיר על ידי הטיית זווית השלבים. מאידך, ההפעלה הנה ידנית בלבד והתריס חוסם חלק מפתח האור.

יתרונות השימוש בתריסים

תריסים ונציאניים הם בחירה פופולארית בבתים ובבתי עסק רבים בזכות יתרונותיהם:

  • מראה אלגנטי ועדכני.
  • קלים לניקוי.
  • עמידות לאורך שנים.
  • שליטה על כמות האור ומידת החימום של המרחב.
  • תפעול קל ונוח.
הטיפ שלנו טיפ:

מעוניינים להקל על השימוש בתריסים הונציאניים ולהאריך את חייהם? רכשו תריס ונציאני במופעל באמצעות מנגנון חשמלי, המוחבא באופן אסתטי במסילה העליונה, שימנע את שחיקתו ויאפשר שליטה יעילה, אחידה וקלה בפתיחה ובסגירה.

קטלוג מוצרי תריסים ונציאניים לבחירה

שאלות נפוצות

האם תריסים ונציאניים מתאימים גם לבתים או רק למשרדים?

תריסים ונציאניים נודעים בשילובם במשרדים ובתי עסק, אך יכולים להיות מתאימים מאוד גם להצללת חדרי שינה, סלון וחללים ביתיים.

בחברת אלי סוככים תוכלו למצוא מבחר רחב של תריסים ונציאניים ומסוגים אחרים כמו תריסי גלילה ותריסים רומאיים. אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי על מנת להתאים את סוג התריס שתבחרו לסוגי החלונות ולסגנונות העיצוב הרצויים לכם.

מה ההבדלים בין סוגי התריסים השונים?

תריסים ונציאניים כמו גם תריסי רפפות, מאפשרים שליטה באמצעות מנגנון ידני או חשמלי על כמות האור החודרת לחלל.

לעומתם תריסי גלילה, מאפילים בדרך כלל באופן מלא יותר את החלל, אך אינם מאפשרים משחק עם כמות האור החודרת פנימה. תריסים רומאיים עשויים בדומה לתריסי הגלילה בד, ויתרונם העיקרי הוא בעיצובם החדשני והאלגנטי.

מאלו חומרים מיוצרים תריסים ונציאניים?

תריסים ונציאניים מיוצרים כיום לרוב מאלומיניום.

האלומיניום נצבע בטמפרטורה גבוהה בתנור. חומר הגלם של האלומיניום בשילוב הצביעה בחום גבוה מבטיחים עמידות לאורך שנים רבות.

כיצד מומלץ לנקות תריסים ונציאניים?

תריסים ונציאניים קלים מאוד לניקוי באמצעות מברשת נוצות או מטלית לחה.

האם תריסים ונציאניים יכולים להשפיע על הטמפרטורה בבית?

בהחלט כן! תריסים וונציאניים ומסוגים נוספים, יכולים לאפשר לכם לשלוט על הטמפרטורה הרצויה בבית, כפועל יוצא מוויסות כמות האור החודרת אליו.

בקיץ, ההצללה שהתריסים מספקים, מסייעת לשמור על טמפרטורה נעימה בבית כולו. לעומת זאת בחורף, ישנן שעות בהן ניתן ורצוי לאפשר חדירת אור, שיתרום גם לחימומו של הבית.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!