רשת צל

רשת צל היא המוצר הבסיסי והזמין ביותר למטרות קירוי, הצללה ופתרונות תיחום שמגבילים את שדה הראייה. מדובר על מוצר שמעניק יחס נפלא של עלות תועלת, מחירו זול והוא מאד שימושי. ניתן להשתמש ברשת צל באופן עצמאי או להעזר במבנים קבועים או ניידים לשיפור פתרון ההצללה או התיחום. רשת הצל קלה וניידת, מה שאומר שהיא תוכל לשמש אתכם בכל מקום אשר תלכו בו.

סוגי רשתות הצללה

רשתות הצללה מספקות פתרונות הצללה אולטימטיביים וזולים. רק באלי סוככים תמצאו רשתות צל במחיר אטרקטיבי במיוחד, כאשר ניתן להנות ממבחר של סוגים שונים.

רשת צל לבנה

רשתות צל בסיסיות הן רשתות חד שכבתיות. הרשת מגיעה במגוון של צבעים שונים והיא מסננת את קרינת השמש בעזרת ציפוי מיוחד שמאפיין אותה. בנוסף ישנן רשתות דו שכבתיות,סככות הצללה ורשתות עשויות חומרים שונים ועוד.

מחיר הרשת נקבע על בסיס הגודל וסוג החומר שממנו היא עשויה.

רשת הצל מתאימה לבית ולעסק, היא מתאימה לגינה, למרפסת, לחניה ותוכלו אפילו לקחת אותה אתכם לחוף הים. היא מהווה אלטרנטיבה כלכלית לפתרונות הצללה מורכבים יותר וניתן לקחת אותה אתכם לכל מקום.

במסגרת השירות תקבלו ייעוץ בדבר הפתרון הטוב ביותר עבורכם, הן מבחינת הרשת עצמה וכך גם בדבר האפשרויות השונות שעומדות לרשותכן לשימוש בה.

יתרונות לרשת צל

רשתות צל הן פתרון הצללה פופולארי בזכות יתרונותיהן:

  • פתרון הצללה בעלות נמוכה ונוחה במיוחד.
  • ניידות ואפשרות לשימוש זמני בעת טיולים, מחנאות, קייטנות ועוד.
  • מתיחה נאותה מבטיחה איכות מרבית גם כפתרון הצללה קבוע.
  • פתרון שאינו מצריך אישורי בנייה.
הטיפ שלנו טיפ:

מתכוונים להתקין רשת צל במקום החשוף לרוחות חזקות? חזקו את הרשת באמצעות הצלבת כבל פלדה מתחתיה ומעליה, ותוכלו למנוע ממנה להיקרע מהרוח.

קטלוג מוצרי רשת צל לבחירה

שאלות נפוצות

מהו אחוז ההצללה בסוגיים השונים של רשתות הצל?

אחוזי ההצללה חשובים הן מבחינת חוויית השהות בצלם, והן מבחינה בריאותית בהגנה מפני נזקי קרינת השמש. אנו מציעים לכם רשתות צל חד שכבתיות, הנותנות בין 70-80 אחוזי הצללה, ורשתות צל דו שכבתיות, המעניקות בין 80-90 אחוזי הצללה.

באלו מקומות ולאיזה צרכים נהוג להשתמש ברשת צל?

רשתות הצל מיועדות להצללת שטחים לא מקורים כמו למשל: מגרשי ספורט, בתי ספר, גני ילדים, גני משחקים, מרחבים של קייטנות, בריכות שחיה, גני אירועים ועוד.

כמו כן ניתן להשתמש ברשת צל כתחליף בעלות נמוכה יותר לפרגולה. רשתות הצל יכולות להוות פתרון הצללה קבוע או לשמש באופן נייד בטיולים, בחוף הים ובמחנאות בטבע.

באלו גוונים מגיעות רשתות הצל?

אנו מציעים לכם מבחר גוונים של רשתות צל, כך שתוכלו להתאים אותם לעיצוב ולמראה הרצוי לכם. אצלנו תוכלו למצוא רשתות צל בגווני ירוק, שחור, לבן, בז', ושמנת. רשתות דו שכבתיות יכולות להגיע בשילוב של שני צבעים, על פי הזמנת הלקוח.

האם רשתות הצל הנן בטיחותיות?

אנו מקפידים על בטיחות המוצרים שלנו. רשתות הצל מעניקות הגנה גבוהה מפני הקרינה האולטרא-סגולית של השמש, בזכות ציפויי ייחודי המיועד לכך. בנוסף, תוכלו להזמין, במקרה הצורך, רשת צל חסינה בפני אש, כדי להגביר את בטיחות השימוש בה.

כיצד מותחים את רשת הצל?

רשתות הצל ניתנות לשימוש במגוון אופנים. תוכלו למתוח את רשת הצל באופן עצמאי ומאולתר כאשר מדובר בשימוש זמני, או להשתמש במבנים ניידים או קבועים, לצורך פתרונות הצללה ארוכי טווח יותר.

אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ומקיף, ולתאים לכם את פתרון ההצללה המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!