מרקיזה חשמלית

חברת אלי סוככים הינה חברה אשר מתמחה ביצור והתקנה של מרקיזה חשמלית על פי מידה ובהתאם לדרישות הלקוח. החברה, בעלת ותק של מעל ל 20 שנות פעילות באזור הצפון, מספקת, מייצרת ומתקינה סוככים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. באלי סוככים תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של מרקיזות וסוככים, בעיצובים שונים ובהתאמה אישית.

היתרונות של מרקיזה חשמלית

לסוכך המרקיזה בהפעלה חשמלית מספר יתרונות מרכזיים:

  • מראה מעוצב ואסתטי בניחוח אירופאי.
  • נוחות תפעול מקסימלית בלחיצת כפתור.
  • המנגנון החשמלי מבטיח תפעול נכון ששומר על אורך חיי הסוכך.
  • ניתן לבחור במנגנון חשמלי הקבוע בקיר או בשלט רחוק.
  • התאמה אישית ללקוח לכל סוגי המפתחים.

במדינת ישראל החמה הצורך שלנו באמצעי הצללה הינו גדול, יחד עם זאת, אנחנו בהחלט לא מוכנים לוותר על האסתטיקה ועל תפעול פשוט וקל. סוכך מרקיזה הינו אחד מן הפתרונות האסטטיים והמעוצבים ביותר ליצירת הצללה במרפסות, בבתים פרטיים או בשדרות קניות, במדרחוב ים ועוד.

המרקיזה, בשל המראה המעוגל שלה, מאפשרת לנו ליצור מראה נעים לעין, המשתלב בצורה הרמונית עם סביבה אורבנית וכפרית כאחד. לא בכדי, בכל רחבי אירופה אנחנו יכולים להבחין באותן מרקיזות המקשטות בתי קפה ומסעדות. אך סוכך מרקיזה אשר משלב גם מנוע חשמלי מאפשר לנו לשלוט ביתר קלות על כמות הצל בה אנחנו מעוניינים בכל רגע.

התקנה של מרקיזה למרפסת או מרקיזה לבתי עסק, המשלבת גם מנוע חשמלי, מעניקה לנו יכולת תפעול פשוטה וקלה, בשילוב של אסתטיקה מרהיבה.

הטיפ שלנו טיפ:

מעוניינים להרוויח יותר מסוכך המרקיזה החשמלית שלכם? הזמינו סוכך מרקיזה חשמלית ממותג, בעיצוב המותאם לעסק שלכם, ותוכלו לנצלו אותו כשטח פרסום.

קטלוג מוצרי מרקיזה חשמלית לבחירה

מפה

שאלות נפוצות

למי מתאימה מרקיזה חשמלית?

מרקיזה חשמלית מתאימה לכל אזור בו אתם מעוניינים ליצור הצללה, בין אם מדובר בחנות הנמצאת ברחוב, מרפסות שמש, בתי קפה ומסעדות.

ממה עשויה המרקיזה?

המרקיזה עשויה משלדה של אלומיניום בצורה עגולה, מה שמעניק את מראה הקשת הססגונית. על גבי שילדת האלומיניום ניתן להתקין את הבד הנבחר, במגוון רחב של צבעים ובסוגים שונים המספקים גם הגנה בפני גשם וגם הגנה בפני שמש.

מדוע מרקיזה חשמלית עדיפה על פני מרקיזה רגילה?

המרקיזה החשמלית בהחלט נועדה לספק נוחות אופטימלית בפתיחה ובסגירה, ובכך היא חוסכת את המאמץ. שדרוג של מרקיזה ידנית לחשמלית אינה יקרה בהרבה, ועל כן, היא עדיפה בהחלט. המנגנון החשמלי מאפשר לנו אף ליצור עמידות גבוהה יותר אל מול בלאי.

האם המרקיזה יכולה להגיע בכל גודל?

את המרקיזה אנחנו מייצרים בצורה אישית על פי מידה, ועל כן, ניתן להתאימה לכל מפתח.

כיצד מתפעלים את המרקיזה החשמלית?

את המרקיזה ניתן לתפעל הן באמצעות שלט רחוק והן באמצעות נקודת תפעול ובקרה בקיר.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!