סוכך זרועות

האקלים הישראלי חושף אותנו לשמש קודחת במשך רוב חודשי השנה. השהייה בחוץ יכולה להיות נעימה, אילו רק היה פתרון לשמש הקודחת, ואכן יש כזה. סוכך זרועות הוא הפריט הבסיסי וההכרחי לכל מרפסת או גינה, ואכן סוכי הזרועות הם חלק מהנוף הישראלי ואין מרפסת ללא סוכך זרועות בסיסי לכל הפחות.

סוכך זרועות מיועד לחודשי הקיץ, בעוד שבחורף חשוב לקפל אותו. סוכך הזרועות הסטנדרטי הינו פשוט שמעניק צל חלקי, באופן שאינו מגביל או חוסם את השמש לחלוטין. כך ניתן לייצר חלוקה של חדירת אור השמש וליהנות משתי האלטרנטיבות מבלי לוותר על הצל או על השמש.

כמו על כל יתר מוצרי החברה, גם על סוכי זרועות מוענק שירות מקיף הכולל ייעוץ והתאמה אישית, התקנה, שירותי תחזוקה ואחריות למוצר.

סוכך זרועות מתאים לכל מקום בבית או בבית העסק החל מחלונות, מרפסות, כניסה לבית, חנויות, משרדים וכיוצא בזה. בגלריית התמונות תוכלו להתרשם מתמונות תצוגה של סוכים שונים ולהתרשם ממגוון הפתרונות שעומדים לרשותכם. את הסוכך ניתן להתאים גם באופן אישי ולמתג במידת הצורך.

לסוככי הזרועות יתרונות רבים, שהופכים אותם לבחירה הפופולארית והאהובה ביותר בתחום ההצללה:

  • התקנתו אינה מצריכה קבלת אישורים מהרשויות.
  • מראה אסתטי וקיפול מלא ואחיד.
  • שליטה גמישה על קרינת השמש בעונות השנה השונות.
  • אפשרות לסוכך מסוג קסטה, המגיע עם גגון ששומר על ניקיון בד הסוכך בעת קיפולו.

התקנת סוכך חשמלי

התקנת סוכך זרועות חשמלי היינה פעולה המחייבת אתכם להיעזר בשירותים של חברות ייצור סוככים וחברות התקנה המתמחות במתן פתרונות הצללה. במידה וגם אתם עומדים להתקין סוכך חשמלי בבית העסק או בבית, הקפידו לבחור בחברה בעלת ניסיון רב.

במקביל, הפקידו שהפתרון המוענק לכם הינו פתרון אופטימאלי המשלב גם פונקציונאליות בתחום ההצללה וגם מראה דקורטיבי המשדרג את הסביבה בה מותקן הסוכך.

מחיר הסוככים

מחירי הסוככים נקבעים לפי סוג והדגם הנבחר, לכן לפני שמחליטים לבחור את הדגם, חשוב לבדוק את מחיר הסוכך שהוא בתקציב שלנו, אצלנו בחברת "אלי סוככים" תקבלו ייעוץ והכוונה לבחירת הסוכך המתאים והצעת מחיר לכל הדגמים הקיימים בענף.

הטיפ שלנו טיפ:

חוששים מנזק לסוכך בגלל רוחות חזקות? חשוב שתדעו שיש באפשרותכם לרכוש גלאי רוחות, שיסגור את הסוכך באופן אוטומטי בעת הצורך ובכך להאריך את חיי הסוכך שלכם! תוכלו גם להוסיף גלאי אור, שיקפל אוטומטית את הסוכך עם רדת החשיכה.

קטלוג מוצרי סוכך זרועות לבחירה

שאלות נפוצות

האם יש לקבל אישור מהעירייה על מנת להתקין סוכך זרועות?

לא נדרשים אישורי בנייה מהעירייה על מנת להתקין סוכך זרועות, והוא איננו מחייב בתשלום ארנונה. לכן הוא נפוץ בבתים פרטים כמו גם בבתי עסק, וכן משמש להצללת גינות, גגות ומרפסות.

באלו מקרים מומלץ להתקין סוכך זרועות?

סוכך זרועות מומלץ במיוחד במצבים בהם יש צורך בהצללה קיצית שתספק הגנה מפני קרני השמש הקופחת, כאשר לעומת זאת בחורף רוצים דווקא ליהנות מהחמימות והאור. סוככי הזרועות מתקפלים באופן מלא, ומעניקים מראה אסתטי הן כשהם פתוחים, והן כאשר אינם בשימוש.

מה גודלם של השטחים אשר מחופים בדרך כלל בסוכך זרועות?

סוככי הזרועות מיועדים לחיפוי שטחים קטנים, בינוניים ואף גדולים. ניתן להזמין סוכך זרועות ברוחב של עד כ 20 מטרים. מרחק הסוכך מהקיר אליו הוא מוצמד יכול להגיע עד ל5 מטרים.

האם ניתן להשתמש בסוכך זרועות גם לשילוט ומיתוג העסק?

בהחלט כן! אנו מציעים לכם את האפשרות להזמין באופן אישי כיתוב, עיצוב ואף מיתוג המותאם לבית העסק שלכם. אלו יופיעו על גוף הסוכך עצמו או לחליפין בחלק הקדמי המכונה "וולן". בעיצוב הסוכך אנו מקפידים על כך שישתלב היטב במראה ובגוון של הקיר עליו הוא מותקן.

כיצד ניתן לשמור על ניקיונו ומראהו של בד הסוכך לאורך שנים רבות?

על מנת להגן על בד הסוכך מלכלוך, יש אפשרות לייצר לסוכך גגון מאלומיניום, המבטיח מראה נקי לאורך זמן רב. בנוסף, קיימת אפשרות להגנה טובה עוד יותר על הבד, באמצעות חיפוי צינור הגלילה, שעליו מתגלגל הבד כאשר הסוכך סגור, בפרופיל אלומיניום, המכונה "קסטה".

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!