סוככים חשמליים

אלי סוככים מתמחה בייצור והתקנה של סוככים למעלה מ-20 משנה בכל רחבי צפון הארץ, עם ניסיון רב שנים ועבודה אל מול חברות, עיריות, רשויות מקומיות, מפעלים ולקוחות פרטיים בכל אזור הצפון. אלי סוככים מזמינים אתכם ליהנות מסוככים חשמליים ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובדגש על התאמה אישית, תוך נוחות מלאה ועמידות גבוהה אל מול בלאי.

היתרונות

בעוד עד לפני כמה שנים היה נהוג להתקין סוככים בעלי מנגנון ידני בלבד, הרי שהיום, בזכות הטכנולוגיה המתפתחת, התקנת סוכך חשמלי הינה עדיפה, גם בקרב לקוחות פרטיים ועל אחת כמה וכמה בקרב מפעלים, חברות, מסעדות ועיריות. לסוככים חשמליים שני יתרונות מרכזיים שהופכים אותו לכדאי במיוחד.

לסוככים חשמליים מספר יתרונות משמעותיים:

  • קלות, מהירות ונוחות, הפעלה בלחיצת כפתור.
  • פתרון לפתיחה וסגירה של סוככים מאסיביים
  • סגירה ופתיחה פשוטות גם לסוככים הממוקמים באופן בלתי נגיש
  • שמירה על הסוכך ומניעת בלאי.
  • ניתן להזמין כל סוג של סוכך בהפעלה חשמלית או להוסיף מנגנון חשמלי לסוכך קיים.

תפעול מהיר וקל – סוככים בעלי מנגנון פתיחה וסגירה חשמלית מאפשרים לנו ליצור בדיוק את זווית ההצלה המתאימה לנו בכל רגע נתון. במקום שנצטרך להתאמץ ולפתוח או לסגור את הסוכך, הרי שעל ידי כפתור או שלט נוכל לתפעל את הסוכך שלנו ביעילות ובמהירות. אלמנט זה מאפשר לנו לשלוט גם בסוככים הנמצאים בגובה רב, או לסוככים עם גישה מוגבלת.

עמידות גבוהה – סוכך חשמלי פועל על ידי מנוע, ולכן, תפעול המנוע באמצעות כפתור ייעודי או שלט מווסת את כמות הלחץ או הכוח המופעל על מנת לסגור או לפתוח את הסוכך, אלמנט המאפשר לנו לשמור על איכות הסוכך לאורך זמן רב יותר ועמידות גבוהה יותר אל מול בלאי השימוש.


 

הטיפ שלנו טיפ:

מעוניינים ליהנות מהנוחות וקלות התפעול של סוכך חשמלי אך חוששים מחילול השבת או לחילופין מהיתקעות של הסוכך בעת הפסקת חשמל? תוכלו לבחור במנגנון המשלב הפעלה ידנית וחשמלית, המותאם לשומרי שבת, ומעניק לכם אפשרות פתיחה וסגירה גם בזמני הפסקות חשמל!

קטלוג מוצרי סוככים חשמליים לבחירה

שאלות נפוצות

למי מתאים סוכך חשמלי?

סוככים חשמליים מתאימים החל ממפעלים גדולים, קניונים, חנויות שדרה ברחוב, מסעדות ובתי קפה ועד לביתו של הלקוח הפרטי ואף למרפסת השמש. סוכך חשמלי הוא פתרון נהדר ונוח במיוחד לכל מי שמעוניין בנוחות.

כיצד מפעילים את הסוכך החשמלי?

הסוכך החשמלי מופעל באמצעות נקודות בקרה קבועה או מספר נקודות בארון בקרה ייעודי. כמו כן, ניתן לתפעל את הסוככים באמצעות שלט רחוק.

אילו סוגי סוככים חשמליים יש?

למעשה, כמעט כל סוגי הסוככים יכולים לפעול בצורה חשמלית, החל מסוככי זרועות ועד לסוככי מרקיזה קטנים.

האם ניתן להתקין סוככים חשמליים בכל מקום?

בהחלט כן. בכל פרויקט התאמת סוככים הצוות שלנו מגיע וסוקר את האזור על מנת ליצור את הפתרון הטוב ביותר, כך שאנחנו בהחלט יכולים ליצור פתרונות הסככה באמצעות מערכת חשמלית.

האם ישנה אחריות על הסוככים החשמליים?

כל מוצר מבית אלי סוככים מגיע עם אחריות מלאה, כמו גם על המנועים ונקודות התפעול של הסוככים. אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי המוצר מגיע ברמה הגבוהה ביותר ועם שירות אישי וליווי מקצועי לכל אורך הדרך.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!