סוכך קבוע בעיצוב אישי

אם אתם רוצים לתפוס שתי ציפורים במכה ולהנות גם מקירוי שיספק הגנה מפני קרני השמש הקודחת או הגשמים של חודשי החורף הקצרים ובו בזמן יעניק מרחב שסביב הבית נגיעה של עיצוב שתשדרג את חזית הבית ותעלה את ערכו. סוכך קבוע הוא פתרון קירוי שמתאים לאורך כל ימות השנה. הסוכך מקובע ואינו מיועד לפירוק והרכבה נשנים.

סוככים קבועים בהזמנה אישית

בגלל שמדובר במתקן די מאסיבי, הוא נושא בתוכו הבטחות רבות. סוכך קבוע היא הזדמנות לביטוי הצד היצירתי שלכם. סוכך קבוע ניתן להתקין בכל מקום לרבות בדלת הכניסה, מעל החלון, במרפת, בגינה, בחניה ובכניסה לחנות. הגודל והעיצוב יקבעו בהתאם לצרכים והעדפות הטעם הפרטי. הצוות המקצועי שלנו יעניק את הליווי הנדרש לאורך כל הדרך, לרבות שלב העיצוב של הסוכך.

סוכך קבוע מאפשר לכם ליהנות ממגוון יתרונות ייחודיים:

  • חוזק ועמידות מקסימלית בפני גשם ורוחות.
  • פתרון להגנה מפגעי מזג האוויר בכל ימות השנה.
  • בבתי עסק סוכך ממותג יעניק שטח פרסום קבוע.
  • פתרון מיטבי להצללת שטחים נרחבים.

עלות הסוכך הקבוע משתנה, מטבע הדברים הוא יקר מעט מסוככי הזרועות הפשוטים, אבל הערך שלו גבוה הרבה יותר.

הסוככים הקבועים משמשים את הצרכן הפרטי בדיוק כפי שהם משמשים גם מקומות ציבוריים, לבטח במדינה שמשית כמו שלנו. התפקיד שלנו הוא להעניק את פתרון ההצללה הטוב ביותר, כך שיספק את צרכי הלקוח, בין אם מדובר על בית פרטי ובין אם מדובר על שטח עם דונמים רבים. בין הפרוייקטים השונים סיפקנו פתרונות קירוי למתחם ביג נצרת ולאיזורים מסחרים וציבוריים נוספים בסביבה.

הטיפ שלנו טיפ:

רוצים שהסוכך הקבוע שלכם בבית או בעסק יעבוד עבורכם, ויסייע לכם לחסוך בהוצאות החשמל? התקינו פאנלים סולריים על גבי הסוכך ורתמו את אנרגיית השמש לשירותכם!

קטלוג מוצרי סוכך קבוע בעיצוב אישי לבחירה

שאלות נפוצות

כמה שטח ניתן לחפות באמצעות סוכך קבוע?

סוכך קבוע הנו חזק ויציב, ולכן ניתן לחפות באמצעותו גם שטחים נרחבים של דונמים רבים, באופן יעיל המספק הגנה בכל ימות השנה, הן מפני שמש קופחת והן מפני הגשם. יחד עם זאת, ניתן בהחלט גם לחפות שטח מצומצם על ידי סוכך קבוע, כמו למשל הגנה על מפתח הבית ודלת הכניסה.

למה סוכך קבוע חשוב לעסק שלי?

סוכך קבוע מעניק הגנה מפני מזג האוויר, הן ללקוחות והן בחלון הראווה או לחילופין בדלת הכניסה לבית העסק. בנוסף לכך, סוכך קבוע משמש גם לצורכי שילוט ופרסום, בשעות הפתיחה כמו גם בזמנים בהם הוא סגור.

בשביל מה צריך לסוכך על החנייה והרכב?

בקיץ, יגן הסוכך על הרכב מהשמש ויפחית את התחממותו, ואילו בחורף, יספק הגנה מלאה מהגשם ויקל משמעותית על הכניסה והיציאה מהרכב ככלל, ובמיוחד בזמני פריקה וטעינה של קניות, עגלות וכדומה. בנוסף לכך, ישמור הסוכך על הרכב נקי, ויגן על הצבע שלו מפני פגיעתם של לשלשת ציפורים ופירות הנושרים מהעצים.

אלו עיצובים קיימים לסוככים הקבועים?

בחברת "אלי סוככים" אנו מציעים לכם מבחר עיצובים לסוכך הקבוע שלכם. בין היתר תוכלו לבחור בסוכך המעוצב בקווים ישרים, כמשטח אחיד בזווית ישרה או אלכסונית או בצורת גג משולש, וכן קיימת האפשרות של סוכך בקווים מעוגלים, בצורת גל או חצי עיגול.

מאלו חומרים עשויים הסוככים הקבועים?

הסוככים הקבועים בנויים משלד ובד שמתוח עליו. השלד עשוי לרוב מברזל מגלוון, ואילו הסוכך עצמו יהיה מחומר חזק ועמיד לגשם, כדוגמת בד דראלון או יריעת שמשונית.

מבנה זה נותן לסוככים הקבועים עמידות טובה יותר לאורך שנים רבות בפני פגעי מזג האוויר. אצלנו בחברת "אלי סוככים" מקפידים על חומרי גלם איכותיים והרכבה מקצועית, על מנת שתוכלו ליהנות מהסוכך הקבוע שהזמנתם, לאורך שנים רבות.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!