להיות מוגן מהשמש – עד כמה זה באמת חשוב?

קשה להפריז בחשיבות ההגנה מפני השמש היוקדת. על הסכנות והמחלות הטמונות בקרני ה- UV המזיקות שלנו כולנו כבר שמענו, אך ישנן עוד סכנות רבות שלרובנו לא מוכרות. תחזירו את הקרמים של ד״ר פישר לארון – סוככים הם הפתרון.

סכנות ובעיות נפוצות מהשמש

מחלות עור

על אף העובדה שבמינונים נכונים השמש מעניקה לנו את הוויטמין D שכה נחוץ לנו, חשיפה מוגברת לשמש היא דבר מסוכן ביותר, אשר עלולה להתפתח כאמור למחלות מסוכנות בהרבה, לפיגמנטציה ועד לסרטן העור. הסכנה הזו גדולה פי כמה בקרב ילדים וגם חיות מחמד משום שהם אינם מודעים לכך. בעוד שחיות יודעות לשמור על עצמן, האינסטינקטים של ילדים לאו דווקא מותאמים לסכנות והאתגרים שהשמש מציבה בדרכם.

פגיעה בריהוט הבית

סכנה זו אמנם מתגמדת לעומת קודמותה אך גם היא לא סימפטית במיוחד ואף שאינה פגועת בבריאותכם ובריאות משפחתכם, היא עשויה לגרום נזק רב לרכוש שלכם. ריהטים החשופים לאור שמש חזק במשך שעות רבות יכול לגרום לנזק, שחיקה והתבלות של רהיטים שונים בבית – בעיקר רהיטים עשויי עץ.

הפתרון הפשוט והאידיאלי: סוכך למכסה קבוע מהשמש

ומה אם נספר לכם שלכל הבעיות הללו, מן הקטנות ועד הגדולות, יכול להיות פתרון אחד מרכזי שבאמצעותו לשפר את אורח חייכם בעשרות מונים? בדיוק לשם כך קיימים הסוככים!

סוכך איכותי יכול להגן עליכם, ילדיכם, חיות המחמד שלכם ואפילו הרהיטים בבית. יותר מזה, כיום, באמצעות השלטים המתקדמים, תוכלו לשלוט בסוכך מכל מקום בבית בקלות וביעילות ולא לדאוג מכך שהילדים יצאו לשחק במרפסת- לחיצת כפתור פשוטה והופ! הם מוצלים ומוגנים. ויתרון נוסף וחשוב הוא כמובן – הכסף שנחסך מכם לטווח הארוך על תיקון והחלפת ספות ורהיטים נוספים.

לא רק לבית: חשיבות הסוכך גם לגג, לבריכה ולעסק

דוגמה נוספת לחשיבות הסוככים נמצאת בעסקים, בבריכות ובגגות. מה הכוונה?

יום שמשי וקיצי בחוץ ולקוחות רבים יושבים, מזיעים, מסתנוורים ומתחממים מן השמש היוקדת. שימוש נכון בסוכך ושביעות רצונם של הלקוחות ישתפר באופן מיידי וסיכוי טוב יותר שהם יחזרו למקום שלכם שוב וימליצו עליו לחבריהם. אותו דין לבריכה הפרטית שלכם- הילדים או החברים משתובבים בחוץ בבריכה ולא מודעים לכך שהקרינה אף מוגברת בתוך המים.

סוכך פשוט שוב יפתור את הבעיה בקלות ובמהירות. בזמן שכולם בבית הקפה ובבריכה אתם מעדיפים דווקא לשכב קצת בגג וליהנות מקרני השמש החמות? בסדר גמור – קחו את השלט אתכם וכך תוכלו להשתזף ולקבל צל לסירוגין על מנת לשמור על הגנה נאותה מפני השמש בקלות מבלי שתצטרכו לקום כל כמה דקות!

סוכך הינו הפתרון הפשוט והאלגנטי יותר מפני קרני השמש המזיקות – הגנו על עצמכם ועל היקרים לכם עוד היום והשיגו לעצמכם סוכך!

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!