מהם חומרי הגלם לבניית פרגולה

הגעתם להחלטה להתקין פרגולה, שלב משמעותי בהחלטה זו הוא לדאוג שהפרגולה תהייה מחומרים איכותיים ותשמש אתכם לאורך שנים על-ידי תחזוקה נכונה שלה. ישנן פרגולות מעץ ופרגולות מאלומיניום. בבניית פרגולות מאלומיניום חשוב שאכן הפרגולה תהיה מפרופילי אלומיניום בלבד ושלא יכילו דבק חומרים אשר פוגמים באיכות של החומר כמו דבק או פלסטיק.

פרגולה בנויה

לבניית פרגולה מעץ לרוב נעשה שימוש בעץ אורן כאשר גודל החתך הינו 5 או בעץ אלון פיני בעוד שישנן גם פרגולות יוקרתיות יותר העשויות מעצים גושניים בחתכים עבים יותר ומאורכים, אורכם מגיע לכ-9 מטרים. אפשרות מעניינת נוספת בבניית פרגולה היא ליצור פרגולה שאינה מרובעת אלא מעוגלת וזאת על-ידי שימוש בעץ ייחודי שהוא רב שכבות

עצים איכותיים לבניית הפרגולה ישמשו אתכם לאורך זמן ויישמרו על-ידי תחזוקה שוטפת הכוללת צבע ושימון של העץ.

מה כדאי? פרגולה מעץ או אלומיניום

הציבור מעדיף את המראה של פרגולה מעץ על פני פרגולה מאלומיניום משום שהפרגולות מעץ משוות מראה טבעי ומשרות אוירה חמימה ונעימה, העץ הינו חומר מהטבע ובמראהו אין לו מתחרים. יחד עם זאת הפרגולות מאלומיניום יכולות להיות מעוצבות בצורות ייחודיות משום שהאלומיניום חומר קל ונוח לעיצוב, ניתן לעצב איתו בצבעים וגדלים שונים בהתאם לצרכי וטעמי הלקוח.

מעבר ליתרון העיצוב של האלומיניום, מדובר בחומר שנשמר לאורך שנים מבלי לתחזק אותו ויתרון נוסף שהוא אינו ניזוק ממזיקים שונים בניגוד לעץ, בעוד שהפרגולות מעץ דורשות טיפול שוטף וניזוקות מחרקים או נמלים. האלומיניום אינו מושפע מהאקלים ומתאים לימי הקיץ והחורף כאחד.

נדבך נוסף הוא שילוב של זכוכית בפרגולות מאלומיניום או מעץ, הזכוכית מקנה מראה ויזואלי ייחודי ומשדרת עדינות ויוקרה כאחד. לזכוכית מגוון סוגים בין אם זכוכית סולארית, אטומה או שקופה. הזכוכית משנה את פני הפרגולה ומוסיפה נגיעה שאין שנייה לה. בדומה לאלומיניום הזכוכית חסינה מפני פגעי מזג האוויר ושני החומרים יחד יכולים להוליד פרגולות מדהימות במראן.

הצעת מחיר כוללת

על מנת ליהנות מפרגולה איכותית וייחודית התואמת לצרכים האישיים שלכם כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אנשי מקצוע מומחים בתחום שיגיעו אליכם לבחון את השטח ולהגיע להחלטה משותפת. אנו נוכל לעשות זאת עבורכם ובמקצועיות לבחור פרגולה שתתאים ותענה לדרישות שלכם ויחד עם זאת תענה על העיצוב בו אתם מעוניינים.

צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר שכוללת בתוכה חומרים, עבודה וחשוב מכך אחריות על מה שאנו מספקים לכם.

ישנה אפשרות לרכוש את חומרי הגלם בנפרד אך זוהי אופציה פחות משתלמת משום שקיימת עלות החומרים שייתכן ותהיה זולה יותר אך בנוסף קיימת עלות ההתקנה ובמקרה זה עלות ההתקנה גבוהה יותר וכאן לא באה לידי ביטוי אחריות על החומרים אלא על ההתקנה בלבד.

אנו רוצים בהחלטה משותפת אתכם ליצור לכם את הפרגולה שתשרת אתכם לשנים רבות ושתהיה לכם עבורה אחריות מלאה הן על החומרים והן על ההתקנה, פנו אלינו להגשמת הפרגולה שלכם, הצעת המחיר תהייה אטרקטיבית והמשתלמת ביותר והפרגולה תהייה מחומרים איכותיים ללא פשרות.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!