מה משפיע על מחיר הסוככים?

סוככים הם למעשה קבוצה של פתרונות הצללה היכולים לשמש אותנו בבית או בעסק. עם התקדמות הטכנולוגיה, ניתן לייצר סוגים רבים של סוככים משלל חומרים ובאינספור דוגמאות ועיצובים.

אילו סוככים קיימים?

ב"אלי סוככים" מחזיקים מגוון עשיר של סוככים חשמליים או ידניים לכל מטרה, ביניהם:
סוככי מרקיזה המיועד לחלונות ולדלתות, סוככי זרועות מתקפלים במגוון וריאציות, סוככי מסילות דינאמיים היכולים לשמש לסגירת חורף, סוככים לחניות, סגירת פרגולה וסגירות חורף למסעדות ועוד רבים. ניתן לשלב בסוככים חיישנים חכמים, כגון חיישן גשם הסוגר את הסוכך אוטומטית בעת גשם וחיישן פוטואר מתקדם הסוגר את הסוכך כשמתחיל להחשיך ואין בו עוד צורך.

מרכיבי המחיר

מחירו של סוכך עשוי להשתנות מאוד בין אחד לאחר. עיקר ההבדל במחיר ביניהם נובע ממטרתו של הסוכך. כך, למשל, בעל חנות קטנה שיזדקק לסוכך ידני פשוט ועשוי בד, יזדקק לסוכך זול יותר מבעל מסעדה הזקוק לסוכך חשמלי המכיל חיישן פוטואר. סוכך כזה הוא יקר יותר מסוכך פשוט מבד. להלן מספר משתנים שיכולים להשפיע על מחירי הסוככים:

גודל הסוכך

אין ספק שלגודל הסוכך השפעה מכרעת על מחירו. גודל הסוכך גם משפיע על סוג הסוכך, משום שפחות סבירה בחירה ברשת הצללה גדולה עבור בית קפה ברחוב. מלבד זאת, ככל שהסוכך גדול יותר, הוא עלול להיות מסובך יותר להתקנה, מה שיעלה את עלות זו. גם אם גודלו לא ישפיע על ההתקנה לבסוף, עצם הכמות הגדולה יותר של חיפוי מהווה בעיה.

סוג הסוכך

פרמטר נוסף שמשפיע מאוד על מחירו של הסוכך, הוא סוגו. סוכך עשוי בד שמהווה חיפוי עליון בלבד, יהיה בדרך כלל זול יותר מסגירת חורף המסוככת מכל הצדדים. גם הטכנולוגיה של הסוכך משפיעה על מחירו, כך שסוכך חשמלי אוטומטי יהיה בדרך כלל זול יותר מסוכך ידני.

יצרן ודגם

כמו בכל מוצר, גם לסוככים יש את המותגים שלהם. הבחירה בסוכך שיוצר על ידי יצרן מהשורה הראשונה יכול לייקר את המחיר. לפעמים זה משפיע על האיכות, אבל לא בהכרח – ולכן כדאי לברר אילו יצרנים מייצרים את הסוכך בו אתם מעוניינים (ובעבור איזה מחיר, כמובן).

התקנה

לרוב, להתקנה יש השפעה פחותה יותר על מחיר הסוכך, משום שיש צורך בהתקנה של מרבית הסוככים על מנת לוודא שהם פועלים באופן הטוב ביותר. עם זאת, זה אינו הכרח, ולעיתים התקנה של סוכך אחד יכולה להיות הרבה יותר זולה מזו של סוכך אחר.

עיצוב

חלק מהסוככים מיועדים במיוחד לבתי עסק, אשר רוצים לסגל לעצמם מוניטין של בית עסק חדשני ומסוגנן. סוככים שנועדו למטרה זאת חייבים להיות מיוחדים יותר בצבעם ועיצובם. עלות של סוככים כאלו היא בדרך כלל גבוהה יותר, אף שזה לא מחייב – ישנם סוככים יפים מאוד במחירים נוחים למדי.

למה לבחור בנו?

חברת "אלי סוככים" מאמינה בשירות מצטיין המבוסס על מוניטין של עשרים שנה ומאות לקוחות מרוצים. כחלק מתפיסת השירות שלנו, אנו מציעים את הסוככים האיכותיים ביותר לכל מטרה במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד. כל סוכך מתוכנן במקצועיות בהתאם לדרישות העיצוביות והפונקציונליות של הלקוח, עד להתאמה מושלמת ולשביעות רצונו המלאה.

בחירה של סוכך צריכה להתבצע רק לאחר בחינה מדוקדקת של שלל פרמטרים והכוונה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון. חברת "אלי סוככים" מעמידה לשירותכם מערך שירות איכותי ומיומן שישמח להתאים לכם את הסוכך המושלם עבורכם.

שאלות נפוצות

לכמה זמן מתאים הסוכך?

כל הסוככים שלנו איכותיים במיוחד ועשויים ממיטב החומרים כדי שיהיו עמידים בפני פגעי מזג האוויר. עם זאת, כמו בכל מוצר אחר, גם לסוככים ישנו בלאי טבעי. לשם כך "אלי סוככים” מעמידה לשירותכם שירותי תחזוקה ותיקונים נרחבים וכן מענה יעיל ומהיר במקרים דחופים.

מה מחירו של סוכך?

מחירי הסוככים נקבעים רק לאחר בחינת השטח והתאמה אישית של הסוכך להנדסת המבנה, לדרישות הלקוח וכן עיצוב הסוכך מבחינה דקורטיבית. טווח המחירים של הסוככים שלנו רחב במיוחד ועם זאת אנו מקפידים על מחירים משתלמים ללא תחרות.

האם כדאי לי לבחור בסוכך חשמלי או בסוכך ידני?

ככלל, ישנם סוככים הדורשים מנגנון הפעלה חשמלי בשל תנאי השטח, כמו סוככים המותקנים בגובה רב או במקומות שהגישה אליהם באופן ידני קשה ומסובכת. יתרון נוסף של הסוכך החשמלי הוא בהפחתת הבלאי המצטבר ומניעת תפעול שגוי של הסוכך שעלול לגרום לנזק.

איך לבחור את הסוכך המתאים לי?

הדרישות מסוכך לבית יהיו שונות מסוכך המיועד לעסק או לחנייה ולכן יש להתאים את הסוכך אישית ולהתחשב בכל הגורמים. סוכך זרועות, למשל, הוא פופולארי ונוח במיוחד וניתן למצוא אותו בגינות ובמרפסות רבות אך הוא פחות מתאים לחודשי החורף שכן רוחות חזקות גורמות לו נזק ולכן בחורף עליו להיות מקופל. אם מעוניינים בהגנה גם מפני רוח, חשוב להקפיד על סוכך המיועד למזג אוויר סוער כמו סוכך מסילות, למשל.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!