10 טיפים לאדם הממוצע שרוצה להתקין סוכך בביתו

במאמר זה נסקור עשרה מן הטיפים החשובים ביותר בבואכם להתקין סוכך בביתכם. נציין כי המאמר מתאים לכולם וגם אם טיפ מסוים נראה לכם בשלב זה לא רלוונטי עבורכם, אפשר ללמוד ולהסיק ממנו על מקרים דומים. קריאה מהנה!

פרגולה בנויה

מהו הסוכך הטוב ביותר?

למה לא להתחיל ישר בשאלה שמציקה כנראה לרובכם? ובכן, לדאבוננו, על מנת לדעת את התשובה לשאלה הזו, קודם כל תצטרכו לקרוא את כל השאר השאלות. אבל בקצרה- ישנם מגוון שיקולים שעליכם להביא בחשבון שחלק גדול מהם קשור לאופי ולטעם שלכם בעיצוב. חלק מהאנשים אוהבים את הסגנון הראוותני והמרשים, מחפשים את אפקט ה- "וואו!". מצד שני, ישנם כאלו המחפשים את הסגנון הסולידי שיתאים באופן המושלם לביתם. חלק רוצים שהסוכך יהווה מרכיב מרכזי בעיצוב ויש כאלו המעדיפים להצניע אותו. כמאמר הפתגם המפורסם- "על טעם ועל ריח…" ועל כן, המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ואתם תשמעו אותם פעמים רבות מנסים להבין מהו הטעם שלכם על מנת לעזור ולהתאים עבורכם את הסוכך המושלם.

מה צריך לבדוק לפני שרוכשים סוכך?

ישנם מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון. הבסיסי ביותר הינו השטח אותו רוצים להצל. כמה שטח? מה תוואי השטח? הסוכך אמור להיות מהיכן להיכן? שאלות כאלו הן פרקטיות גרידא אך חשובות ביותר. כמו כן, מומלץ מאד להחליט על תקציב, על מנת שלא להגיע לחריגות מיותרות.

על מה כדאי להתעקש?

מומלץ מאד לדבר אתנו ובמקרה הצורך גם עם חשמלאי מוסמך לגבי האופציה להתקנת תשתית חשמלית עבור הסוכך. זה לא כיף גדול כל פעם מחדש ללכת עד הסוכך ולסובב אותו עם ה"מנואלה" ובכלל, חוסר השליטה הזה מרחוק, מה גם שזה כבר מאד לא מודרני. אי לכך- אנו ממליצים בחום על התקנת סוכך עם אופציה לשליטה בשלט רחוק על מנת שבכל שעות היום תוכלו להכין אוכל במטבח או לנוח על הכורסא ולשלוט על הסוכך כשהילדים משחקים בחוץ…

איפה כדאי להתקין סוכך?

לרוב במרפסות וליד הסלון. במקומות בהם אור השמש יוקדת בעיקר, על מנת שתוכלו להגן כל ימות השנה מפני קרני ה-UV המזיקות. כמו כן, מומלץ להתקין סוכך ביישובים שמועדים יותר להצפות על מנת למנוע חלק מנזקי הסופות לאורך השנה.

מה באמת מומלץ כנגד סופות?

כל הסוככים עמידים בפני פגעי מזג האוויר. עם זאת, באזורים קרים וגשומים במיוחד נמליץ לעיתים על התקנה של סוכך קבוע, חזק ועמיד. קחו בחשבון שהסוכך יפגוש במהלך השנה כמות נכבדה של גשם.

מהו העיצוב המומלץ ביותר?

מתריסים ונציאנים, דרך סוככים דינמיים פשוטים שמשתלבים בסביבה ועד סוככים קבועים גדולים ומסיביים- אין נכון ולא נכון, יש רק הטעם הפרטי שלכם. המלצה שלנו- נסו לשלב את הסוכך בביתכם על מנת שייראה התוספת הטבעית ביותר, חשבו מה נראה כחלק אינטגרלי מהבית ונסו שהסוכך לא יבלוט יותר מדי. מצד שני, אם הסוכך שלכם בולט, אזי נסו לחשוב כיצד לארגן רהיטים ועיצובים שונים בתוך הבית על מנת להדגיש אותו. הסוכך הוא חלק מן העיצוב- התחשבו בו ככזה.

מהי האופנה העכשווית בתחום הסוככים?

סוככים דינמיים תמיד נחשבים מומלצים ונהדרים באופן כללי. האופנה כרגע היא לשלב את הסוכך כחלק מהבית באופן מעודן, בדרך כלל מגיע עם שלט רחוק ואופציה לשלוט על האור והצל במרפסת מרחוק בקלות. עם זאת, אל תרגישו כבולים להצעה זו ובחרו מה שהכי מתאים עבורכם.

איפה עוד מומלץ להתקין סוכך?

בכל מקום בו אתם או בני ביתכם עשויים לשהות שעות מרובות בחוץ. יש הנהנים לבלות על הגג ולהשתזף בו, יש כאלו שאוהבים את הבריכה הפרטית בביתם. לא משנה היכן, אם יש שם שמש באופן קבוע שימו סוכך, מתקפל אם יש צורך. כך תשמרו על בריאותכם ובני ביתכם, בייחוד ילדים וחיות מחמד אשר אינן מודעות לסכנות שהשמש טומנת בחובה.

עם מי אני יכול להתייעץ?

המומחים שלנו ישמחו לענות על כל השאלות שלכם באדיבות וסבלנות כשאתם בוחרים סוכך. אל תרגישו רע לשאול אותם לפעמים שוב ושוב שאלות שלא ברורות לכם, אנחנו כאן בשבילכם, על מנת שאתם תעשו את הבחירה הנכונה לכם לטווח הארוך.

מה לגבי תחזוקת הסוכך?

בין אם מדובר בסוכך שלנו ובין אם לאו- אנו תמיד נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את השירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר שאפשר על מנת שאתם תוכלו להנות מהסוכך שלכם בראש שקט.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!