6 סיבות עיקריות להתקנת סוכך

סוככים ידועים כבר שנים רבות בתור הפתרון המושלם לבית למגוון מטרות שונות. ניתן לומר שסוככים מהווים פתרון אחד לשלל סוגיות ובמאמר זה נסקור עבורכם 6 מאותם סוגיות ותוך כדי כך נמנה עבורכם חלק מן הסיבות להתקנת סוכך.

סוכך חשמלי

הגנה ממזג האוויר

נתחיל עם הסיבה הראשונית, הפשוטה והאינטואיטיבית ביותר – היות והסוכך מותקן על גבי חלון הוא משמש כמיסוך נוסף כנגד פגעי מזג האוויר בחוץ ועוזר לשמור על טמפרטורה קבועה ונעימה בבית. לא עוד ימי קיץ בלתי נסבלים מבחינת החום ולא עוד ימי חורף גשומים, רטובים וקפואים. הסוכך, בייחוד אלו העבים והחזקים יותר (מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו בנושא זה) יכולים להוות הגנה מושלמת מפני פגעי מזג האוויר. נציין כי ישנה תרומה לאורך כל השנה נגד הרוח, בחורף נגד הגשם ובקיץ, התרומה המשמעותית ביותר. אז סינון קרני השמש המזיקות היא אלמנט קריטי הן לשמירה על הבריאות, מניעת סנוור וכן, כמובן- למנוע מקרני השמש ולחמם את הבית באופן ישיר, את הרצפה ואת הרהיטים השונים (מה שלעיתים עלול להזיק להם באופן רציני למדי).

קירוי והצללה

הסיבה השנייה מתקשרת לראשונה ולמעשה משלימה אותה – כאמור, קרני השמש שולחות אלינו את קרני הUV המזיקות ומניעת חדירתן אל המרחב הפרטי, הביתי שלנו הינה חשובה ביותר. כמו כן, הצללה יכולה לשמור על העיניים שלכם ובעיקר- העיניים של ילדים וחיות מחמד אשר אינם מודעים לסכנה ועלולים להיכוות מקרני השמש, להזיק לעורם וכאמור, לבריאות העיניים שלהם.

סגירת מקום

הסיבה השלישית קשורה יותר לעולם העיצוב – בסופו של יום הסוכך נועד להיות חלק מן המבנה של הבניין. הוא יכול לשמש כקיר בלעדי או להשלים "קיר" שלם באופן פתוח יותר ונעים יותר. לרוב נמצא סוככים גדולים בכניסה למרפסות או בסלון, אך ניתן להתקין אותם בכל מקום תוך שאנו מחפשים דרך מקורית ומעניינת יותר לסגור את המקום ולעצב את המקום כראות עינינו.

פרטיות

הסיבה הרביעית היא די ברורה מאליה, אך שווה להקדיש לה פסקה בשל חשיבותה – היות ואנו חיים בעולם בו הפרטיות נרמסת וקרנה יורד באופן תמידי, עלינו לוודא כי במקומות הפרטיים והחשובים לנו נוכל לשמור על הפרטיות שלנו. בין אם מדובר בבית או במשרד, המרחב הפרטי צריך להישאר פרטי והעובדה שניתן לשלוט על מידת הפרטיות הזו באמצעות פיתרון כה פשוט כמו סוכך, הופכת את החיים לקלים יותר. לא עוד הצצה מבעד לחלון לראות אם מישהו מהשכנים מציץ ויותר אין צורך לסגור את החלון לחלוטין- סוכך פשוט יעשה את העבודה ויעניק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים וראויים.

שילוט

הסיבה החמישית קשורה בטכנולוגיה המודרנית – כיום ניתן לשלוט על הסוכך מכל מקום בבית ביעילות ובקלות. ניתן לשבת בחדר ולפתוח או לסגור את הסוכך שבסלון לצורך העניין מבעוד מועד. מכל מקום ובכל רגע יש לכם שליטה מלאה על מה שקורה בבית, אתם אדונים לביתכם ושולטים בכל רגע בלחיצת כפתור פשוטה- כמו מלכים אמיתיים!

הסוככים שלנו חוסכים באנרגיה

הסיבה האחרונה אותה נמנה כרגע הינה לא פחות חשובה מן השאר משום שיש לה השלכות פרקטיות וכלכליות חשובות ביותר – חיסכון באנרגיה – המון אנרגיה. לא עוד חשבונות חשמל מנופחים ללא סיבה- הסוכך צורך כמות מעטה וזניחה של חשמל וכן, על ידי שימוש נכון ומתוחכם בו תוכלו לחסוך אפילו יותר. אם תפתחו מעט את הסוכך בימי הקיץ החמים או תסגרו אותו הרמטית בחורף, תוכלו לפעמים לחסוך כסף רב על מזגנים זוללי חשמל ללא הפסקה וללא סיבה.

אנו מאד מקווים שהמאמר הזה סקר עבורכם בקצרה וביעילות את הסיבות העיקריות לרכישת סוכך, אך אם יש לכם תהיות, מענות והתלבטויות מכל סוג שהוא- אנו נשמח לעמוד כאן לרשותכם תמיד ולהעניק לכם מן הידע והניסיון שלנו ככל שנדרש.

מעוניין בקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!